SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

Zamówienia można składać na stronie HurtowniaWolka.com poprzez koszyk

– Płatność za zamówienia jest dostępna w dwóch wariantach, które kupujący może wybrać

według uznania:

– Karta kredytowa za pośrednictwem Paypal

– Konto Paypal

– O tym że realizacja zamówienia jest możliwa (dany towar jest dostępny), Klient zostanie poinformowany w oddzielnym e-mailu lub telefonicznie. Od tego momentu czas realizacji wynosi zwykle 1 dzień roboczy.

– Zamówienia złożone w godzinach popołudniowych oraz w weekendy realizujemy w pierwszy kolejny dzień roboczy. Kupujący jest zawsze informowany o nadaniu przesyłki poprzez e-mail.

WYSYŁKA I CZAS REALIZACJI

– Towar wysyłamy po potwierdzeniu zamówienia, maksymalnie do 48 godzin od otrzymania wpłaty na konto lub potwierdzenie wysyłki za pobraniem. Wyjątkiem są dni wolne od pracy oraz święta. Klient jest zawsze informowany o przyjęciu zamówienia oraz wysłaniu przesyłki.

– Zakupione towary są dostarczone pod adres wskazany na zamówieniu. Koszt wysyłki to 22 PLN (paczka do 30 kg). Wysyłamy towar tylko na terenie Polski, w razie innej lokalizacji poza RP prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

– Sklep nie ponosi odpowiedzialność za nieprawidłowe wypełniony formularz zamówienia, w wyniku którego przesyłka nie dotarła do Klienta. Klient ponosi w takim przypadku dodatkowe koszty przesyłki.

– Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców Sklepu. W przypadku braku część towarów objętych zamówieniem klient będzie niezwłocznie informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji.

– W wyjątkowych okolicznościach mogą ulec zmianie koszty przesyłki, Klient zostanie o tym poinformowany przed wysyłką zamówienia.

– Sklep nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez firmę kurierską lub Pocztę Polską.

GWARANCJE, REKLAMACJE I ZWROTY TOWARU

Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie w ciągu 7 dni od daty odebrania przesyłki w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze:

– wad fabrycznych,

– niezgodności towaru z zawartym zamówieniem. ( Skontaktować się z GDHurt.pl niezwłocznie po pobraniu towaru)

W takim przypadku Klient proszony jest o skontaktowanie się z biurem obsługi klienta przez e-mail GDHurt.pl@gmail.com. Reklamacje na towary odsyłane bez wcześniejszego uzgodnienia nie będą rozpatrywane.

W przypadku odsyłania reklamowanego towaru należy dołączyć fakturę zakupową.

Towar koniecznie powinien być odsyłany w oryginalnym opakowaniu, inaczej reklamacje nie będą rozpatrywane.

Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas przesyłki.

W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru), Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inne, dostępne w Sklepie towary do wyboru.

Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego Sklep zwraca po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.

Przy odbiorze przesyłki od kuriera należy zwrócić uwagę czy paczka jest oryginalnie zapakowana. Jeśli Klient znajdzie ślady uszkodzeń opakowania lub próby jego otwarcia, należy otworzyć paczkę w obecności kuriera i sporządzić protokół, co skutecznie pomoże dochodzić odszkodowania od firmy kurierskiej w wypadku powstałych uszkodzeń lub braków w towarze.

Podstawy do reklamacji nie stanowią różnice w wyglądzie towaru dostarczonego z zamówionym, oglądanym na stronie www Sklepu, które to różnice mogą wynikać z innych ustawień (parametrów) monitora Klienta.